fbpx

3v3 Cup 2018 Divisions

A = Premier,  B= Mid travel,  C=Lower travel/select,  D= Rec

BOYS MORNING: Coach name:   GIRLS MORNING: Coach Name:  
2009 boys Orange     2009 girls    
Group A:     Hereford Maroon Glikin B 2009
Galaxies Bammel B 2010 FSA Explosion Russo B 2009
Ballers Garner C 2009 SAC Premier Blue Wall A 2010
Real Madrid Merkey C 2009 FSA Lil’ Firecrackers Humpreys A 2010
Group B:     Hereford White Glikin B 2009
Hereford Bulls Mockoviak C 2009      
Warriors Garner C 2009 2008 girls    
SAC Premier White Hopwood B 2008 girls Group A:    
      FSA All Star Long B 2008
2009 boys Blue     North Baltimore FA girls Davis D 2007
Sidewinders Balin A 2009 Brazil Jaguars  Wu C 2007
SAC Premier Blue Hopwood A 2008 girls Group B:    
Revolution Wilma A 2010 Spirit Rudy C 2008
Bayshore Kostca C 2008 FSA 09 Girlpower Lackner A 2009
Catonsville Cobras Rice B 2009 GLUSC Kilmer D 2007
           
2008 boys     GIRLS AFTERNOON:    
Group A:     2006 girls    
United Ballers Shamoo B 2008 FSA Hereford Prestandrea B 2005
Fury Soloman B 2008 Cougars Barrett D 2004
Tsnunami Blue Kelly B 2008 Team FC Buckley B 2006
North Baltimore FA boys Williams C 2008 FSA Bolts Long B 2006
Group B:      
FSA Hooligans Humpreys A 2008      
Dark Horse Chrismaru B 2008      
Tsnunami White Kelly B 2008      
Gunners Sloan A 2009      
           
BOYS AFTERNOON:          
2007 boys          
Group A:          
Dominators Wendell B 2007      
Townson United Whiteford B 2007      
FSA Gamechangers Singleton B 2007      
DSS van Basten van Es B 2007      
Group B:          
Showcase Blue BJ Keller B 2007      
Hustle Garner C 2007      
FSA Broome Broome B 2007      
FSA Rapids McCue C 2006      
           
2006 boys          
Group A:        
FSA Summer Fever McGee B 2005      
Homeboys Coleman B 2006      
Bulldogs Soloman B 2005      
Group B:          
Ajax Oudemans B 2005      
FSA Predators Hauserman A 2006      
4 Knights Sulivan A 2007      
           
2005 boys          
Group A:          
FSA the Strongest Lackner A 2005      
DSS Martens De Lange A 2004 girls      
North Baltimore Urban-Zukerberg A 2005      
Group B:          
Jaguars Chao C 2004      
FSA Bulls Espinoza A 2006      
DSS Bergkamp 2006 van Es A 2006      
           
2003 boys          
Group A:          
Real Madrid Academy Rahman A 2003      
DSS Robben Frijters A 2003      
InsertFunnyName Bispels B 2003      
Soccer Buddies Glikin A 2004      
Group B:          
DSS Cruyff Frijters A 2004      
Armour 04 McIver A 2004      
PFAC Epstein A 2003      
Next Level Soccer Club Rafik A 2003      
©2019 Dutch Soccer School